Baht Oyunu Bitti! Aytaç Şaşmaz Hayranları İsyan Etti! Paylaşımı İle Gönül Aldı

Baht Oyunu Bitti! Aytaç Şaşmaz Hayranları İsyan Etti! Paylaşımı İle Gönül Aldı

İzleyicileri televizyon ekranlarına kilitleyen Kanal D nin sevilen dizisi Baht Oyunu bu hafta final yaparak ekrana veda etti. Sevilen enerjik kadrosuyla dizi oyuncuları dizi severlerin gönüllerini fethetmeyi başarmıştı.

İzleyicileri televizyon ekranlarına kilitleyen Kanal D nin sevilen dizisi Baht Oyunu bu hafta final yaparak ekrana veda etti. Sevilen enerjik kadrosuyla dizi oyuncuları dizi severlerin gönüllerini fethetmeyi başarmıştı. Özellikle izleyenleri tarafından başrol oyuncularının çok sevildiği dizi ekibi nerede göreceklerini merak ediyor!

Aytaç Şaşmaz Hayranları Çok Üzüldü

Tabiri caiz ise "Baht Oyunu bitti Aytaç Şaşmaz gitti!" denilebilir. Baht Oyunu dizisinin erkek başrol oyuncusu "Bora" karakterine hayat veren Aytaç Şaşmaz dizinin bitmesiyle hangi proje de görüleceği hayranları tarafından merak konusu. Sosyal medyayı ayağa kaldıran Aytaç Şaşmaz hayranları yakışıklı oyuncuyu tekrar ekranlarda görmek istiyor.

On yedi bölüm yayınlanan ve yaz akşamlarının tadı, tuzu, neşesi olan Baht Oyunu bir önceki akşam yayınlanan son bölümüyle son kez seyircisini ekrana kilitledi. 

Baht Oyunu Dizisi

Arc film şirketinin katkılarıyla, proje tasarımı ile yapımcılığını Fatih Enes Ömerlioğlu’nun üstlendiği on yedi bölüm süren, her bölümünün soluk soluğa izlendiği romantik komedi tadındaki dizi yazlık dizi olmanın hakkını verdi. Dizinin kadın başrol oyuncusu Cemre Baysel in hayat verdiği güzel ve sevimli "Ada" karakteri, yakışıklı ve işkolik olan Aytaç Şaşmaz in hayat verdiği "Bora" karakteri ile bir araya gelen ikili çok beğenildi. Hemen fan grupları oluşturulan Ada&Bora tekrar sahnelere dönsün etiketlerini tüm sosyal medya platformlarında görebilirsiniz. Ada Bora fanları ikilinin en iyi sahnelerinden oluşan videolar paylaşıp dizinin final yapmasını protesto etti.

Baht Oyunu Dizisi

Aytaç Şaşmaz’ın Veda Mesajı

Finalden sonra genç kızların kalbine girmeyi başaran oyuncu Aytaç Şaşmaz sosyal medya hesabından izleyicilerin ilgisine olan memnuniyetini dile getiren bir teşekkür mesajı paylaştı.

Mesajında son ana kadar dizi ekibiyle ve izleyenler ile ne kadar güzel ve du dolu vakit geçirdiğini kendisine çok şey kattığını vurgulayan oyuncu mesajıyla sevmesini bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Aytaç Şaşmaz’ın Veda Mesajı

Etiketler

Magazin   baht oyunu  
Bayazıt Şener

Her konuda makale yazmayı seviyorum