Elektrikli araçlara bakış açınız değişecek! bu model 2000 kilometre menzili ile Tesla'ya kafa tutuyor!

Elektrikli araçlara bakış açınız değişecek! bu model 2000 kilometre menzili ile Tesla'ya kafa tutuyor!

Görülmemiş bir araç olan bu model, herkesin ilgisini çekecek. Bir SUV düşünün ki, hem dört çeker özelliğe sahip hem de güneş enerjisiyle şarj olabiliyor. Cherry'nin bu yeni SUV modeli, uygun fiyatının yanı sıra sunduğu mükemmel özelliklerle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. İşte Cherry'nin uygun fiyatlı ve özellik dolu aracı...

CHERY'DEN DEV ADIM: İLK 4 ÇEKER SUV

Bu yılki büyük otomobil fuarı Çin'de gerçekleştirildi ve katılımcılar arasında Cherry'nin yeni 4 çeker SUV modeli büyük ilgi gördü. 'Auto Guangzhou' fuarında tanıtılan bu araç, uygun fiyatıyla ve dikkat çekici özellikleriyle öne çıkıyor.

22.000 dolarlık etkileyici bir fiyat etiketiyle sunulan bu araç, iCAR 03 adı altında piyasaya çıkacak. Keskin ve modern hatlara sahip olan iCAR 03, 18 Aralık'tan itibaren ön siparişe açılıyor. Tek motorlu versiyonunun fiyatının ise 19.000 dolar olacağı belirtiliyor.

CHERY iCAR 03'ÜN ÖZELLİKLERİ

Tek motorlu versiyonda 180 HP, çift motorlu versiyonda ise 279 beygir gücüne ulaşan Cherry iCAR 03, cam tavanına yerleştirilen güneş panelleri sayesinde yılda 2000 kilometre ek menzil kazanımı sunuyor.

4,4 metre uzunluğa sahip kompakt SUV modeli iCAR 03, CATL tarafından üretilen LFP batarya ile geliyor. 60 kvh kapasiteli batarya ile ~500 km menzile ulaşan iCAR 03, kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor. Aracın en hafif modeli ise 1.679 kilogram ağırlığında. Bu yenilikçi elektrikli SUV, hem çevre dostu hem de teknoloji severler için ideal bir seçenek sunuyor.