Fiat Araçları 0,99 Faizle Satacak! ÖTV İndirimi ve Ayrıca Büyük Bir Hediye de Yanında Cabası!

Fiat Araçları 0,99 Faizle Satacak! ÖTV İndirimi ve Ayrıca Büyük Bir Hediye de Yanında Cabası!

ÖTV İndiriminin sevincini yaşamakta olan vatandaşlara oldukça büyük bir müjde de Fiat'dan geldi. 0,99 Faiz üstelik araba alana büyük hediye veriliyor.

Dev Kampanya Sonunda Geldi

Fiat model araçlarda Fiat 500 ve panda modelleri için online yapılan satışlarda geçerli olan metalik renk hediye fırsatını kaçırmayın. 2021 model olan Fiat otomobillerde Fiat 500 modellerinde 4000 TL, 2021 model olan Panda modelleri içinize 1500 TL metalik renk hediye Kampanyası bulunmaktadır. Kampanya için son gün ise ağustos ayının sonudur. Bu kampanya online yapılacak siparişler için geçerlidir. 

Dev Kampanya Sonunda Geldi

Fiat Egea’larda kaçırılmayacak kampanya!

Konforlu araç kullanmak isteyenler için Fiat Egea’dan 50.000 TL'ye kadar 12 ay vadeli 0.99 faiz oranı ile kredi imkanı. Kredi Kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle kasko yaptırmanız gerekmektedir. Kaskoları ise Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz, Fiat Kasko, Ak Sigorta’dan geçerli olan poliçeler kapsamında kredi fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca kredi kullanımı sırasında karşınıza çıkabilecek vergilendirme süreci, kredi tahsis ücretleri, ticari kredi kullanımına göre de farklılık gösterebiliyor. Fiat ve Koç Fiat’ dan kredi ödemelerine önceden haber vermeksizin kampanya koşullarından yararlanabilirsiniz. Kampanya koşulları ağustos ayının sonuna kadar devam etmektedir. 

Fiat Egea’larda kaçırılmayacak kampanya!

Fiat Panda Tepe model içinde 140 bin 900 TL'ye kadar kredi fırsatı sunuluyor!

2020 model olan Fiat Panda’da Kampanyalı satış fiyatıyla 196 bin 100 TL'ye tekabül etmektedir. Ayrıca 2020 model olan bu araç stoklarla sınırlıdır. Kampanyanın son günü ise Ağustos ayının son günüdür. Fiat model araçlar için 500x şimdi kredi kampanyası ile satışta. Fiyatın özel tasarım araçlarından olan 2020 model olan Fiat 500x için 82 bin TL'ye kadar indirim fırsatı sunulmaktadır. 2020 model olan 1.6 hatchback kasa, dct versiyonlu araç için indirim uygulanmaktadır. İndirim Ağustos ayının sonuna kadar geçerlidir.
Fiyat ve Koç ortaklığıyla kampanyalı bir şekilde satışa sunulan araçlar için fiyatın resmi internet sayfası üzerinden bilgi alabilirken, Fiat’ ın Müşteri İletişim Merkezini 7/24 haftanın, her saati ve her günü telefonla ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca fiyatın işaret dili ile canlı destek çalışması da bulunmaktadır. İşaret dili ile canlı destek çalışması çalışma saatleri içerisinde müşterilere hizmet vermektedir. 

Fiat Panda Tepe model içinde 140 bin 900 TL'ye kadar kredi fırsatı sunuluyor!

Etiketler

Yaşam   araba   kampanya   ötv indirimi