GittiGidiyor’a Özel İş Bankası Maximum Kart Kampanyası! 15 Ağustos’a Kadar Geçerli! Fırsatı Kaçırmayın

GittiGidiyor’a Özel İş Bankası Maximum Kart Kampanyası! 15 Ağustos’a Kadar Geçerli! Fırsatı Kaçırmayın

Gittigidiyor üzerinden yapılacak e ticaret alışverişlerinde belirli oranda maxi puan kazanmak mümkün oluyor. Yeni kampanya sayesinde Gittigidiyor’da yapılacak olan alışverişlerde maxi puan kazanmak ve bu puanları daha sonra başka alışverişlerde kullanmak mümkündür.

Maximum kat, Gittigidiyor ile yaptığı anlaşma sonrasında müşterilerine yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya bütün Maximum kart sahiplerini fazlasıyla sevindirecek. Maximum Kart kullanıcıları bu kampanya kapsamında oldukça avantajlı çıkacak.

Maximum Kart, 15 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanyası ile müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor. Bu kampanya kapsamında Gittigidiyor üzerinden yapılacak e ticaret alışverişlerinde belirli oranda maxi puan kazanmak mümkün oluyor. Yeni kampanya sayesinde Gittigidiyor’da yapılacak olan alışverişlerde maxi puan kazanmak ve bu puanları daha sonra başka alışverişlerde kullanmak mümkündür.

Maximum Kart Ne Kadar Maxi Puan Hediye Ediyor

Gittigidiyor isimli e ticaret sitesinden alışveriş yapacak olan Maximum kart sahipleri, yeni kampanya sayesinde bu alışverişlerinden maxi puan kazanma hakkına sahip oluyor. Kazanılacak maxi puanlar ise yapılacak alışveriş tutarına bağlı olarak değişiyor. Maximum kredi kartı sahiplerinin bu kampanyadan yararlanabilmek için en az 500 TL tutarında alışveriş yapması gerekir.

500 TL tutarında alışveriş yapan bir Maximum kart sahibi bu alışverişinden 50 TL değerinden maxi puan kazanabilir. Aynı zamanda 1000 TL üzerine alışveriş yapan kart sahipleri ise tam 75 TL değerinde maxi puan kazanıyor. 

Maximum Kart Ne Kadar Maxi Puan Hediye Ediyor

Maximum Kart Kampanyasının Koşulları

Maximum kredi kartına sahip olan herkes Gittigidiyor üzerinde geçerli olan kampanyaya katılma hakkına sahiptir. Katılma işlemi hem alışverişten önce hem de sonra yapılabilir. Bu konuda bir engel yoktur. Kampanyanın son geçerlilik tarihi ise 15 Ağustos olarak belirlendi.

Alışverişlerden kazanılan maxi puanlar ise 1 ile 10 Eylül 2021 tarihleri arasında kullanılabilir. Gittigidiyor’da yapılacak olan altın alışverişleri bu kampanyaya dâhil edilmedi. Altın haricinde alınan her şeyde 50 ya da 75 TL maxi puan kazanılabilir.

Etiketler

Yaşam  
Bayazıt Şener

Her konuda makale yazmayı seviyorum