Mahmut Tuncer'in Kızı Yürek Hoplattı! Öyle Pozlar Verdi Ki Babası Sosyal Medyadan Engelledi!

Mahmut Tuncer'in Kızı Yürek Hoplattı! Öyle Pozlar Verdi Ki Babası Sosyal Medyadan Engelledi!

Daha önce 90 kilodan diyet ve spor yaparak 50 kiloya düşen Gizem Tuncer verdiği pozlarla olay yarattı. Verdiği pozları sebebi ile babası Mahmut Tuncer sosyal medyadan kızını engelledi. Ünlü popçu Gizem Tuncer'in zor anları herkesi üzdü.

Kilo Vermekte Zorlandım

Gizem Tuncer de babası gibi şarkıcıdır. Pop türünde parçalar çıkaran Gizem Tuncer, son dönemde verdiği kilolar ile çok değişti. Daha fazla yemek için kusuyor ve yemeye devam ediyordum sözleri ile olay yaratmıştı. Babasının bu durumuna çok üzüldüğünü söyleyerek kısa zaman için kilo verme çalışmalarına başladı. 90 kilodan 50 kiloya düşen Gizem Tuncer'in değişimi herkesi şaşırttı. İlk zamanlar açlıktan ağladığını ifade ederken zor zamanların üstesinden gelerek istediği kiloya ulaştı. Ayrıca albüm yapan güzel şarkıcı babasının izinden devam etti. Tabu, Ayrılık Zamanı, Aşk Uykusu gibi şarkıları çok sevildi. Son dönemde şarkıları ile ünlenen Gizem sosyal medya adresini aktif olarak kullanmaya başladı.

Kilo Vermekte Zorlandım

Gizem Tuncer'den Nefes Kesen Pozlar

Gizem Tuncer kilo vermesinin ardından sosyal medya da daha fazla fotoğraf paylaşmaya başladı. Yeni imajını gözler önüne seren güzel şarkıcının değişimi çok dikkat çekti. Son dönemde verdiği çekici pozlar sosyal medyada beğeni yağmuruna tutulurken sosyal medya da ikiye bölüdü. Bazı hayranları gurur duyduğunu ifade etti, bazı hayranları ise babanı bari engelle bu pozları görmesin yorumlarında bulundu. Bu sözler ardından Gizem Tuncer'in babası Mahmut Tuncer'in, kızını sosyal medyada takip etmediği konuşuldu. Her şey yolunda içiniz rahat olsun diyerek açıklama yapan Gizem Tuncel takipçilerini susturdu. Eski fotoğrafları ile yeni fotoğrafları karşılaştıran hayranları Gizem Tuncer'in estetik yaptırdığını iddia etti.

Gizem Tuncer'den Nefes Kesen Pozlar

Babası Destekliyor!

Babası gibi şarkıcı olan Gizem Tuncel'in son şarkısı Tabu çok sevildi. 2,8 Milyon izlenme alan şarkı yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Harika sesi ve muhteşem şarkı sözleri ile yayınlanan şarkısı için en büyük destekçisinin babası Mahmut Tuncer olduğunu söyledi. Oyunculuk eğitimi de alan güzel sanatçı şu an için sadece şarkı yapsa da ilerleyen dönemlerde oyunculuk tekliflerini değerlendireceği ile ilgili yeşil ışık yakmış gibi görünüyor.   Babası Destekliyor!

Etiketler

Magazin