Sedat Peker En Büyük Sırrım Dedi ve Veda Eder Gibi Bir Konuşma Yaptı! Sedat Peker Konuşmasında ki Şifreler Neler

Sedat Peker En Büyük Sırrım Dedi ve Veda Eder Gibi Bir Konuşma Yaptı! Sedat Peker Konuşmasında ki Şifreler Neler

Sedat Peker en büyük sırrını açıklayarak veda mı etti? Bir daha yayın veya mesaj paylaşımı olmayacak mı! Konuşması ne anlama geliyor?

Sedat Peker Esrarengiz Konuştu

Organize Suç Örgütü lideri olduğu iddia edilerek hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker sosyal medya platformundan yaptığı son paylaşımlarında, bir yönüyle de bütün dikkatleri kendi üzerine çekti. Sadet Peker sosyal medya platformu üzerinden yaptığı paylaşımlarında söz konusu olan kısımlarda hem kendisi ile ilgili bir bilgi paylaştı hem de sert mesajlar paylaştı. Sedat Peker’in günlerdir ortaya attığı iddialar, ülkemizin hiç değişmeyen gündem maddeleri arasında yer alamaya devam ediyor. Bir zamanlar iktidara destek veren Sedat Peker günlerdir ortaya attığı iddialar kadar bulunduğu eleştirilerde gündemlerle hiç düşmedim. Özellikle de İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik olarak dile getirdiği iddia ve söylediği ifadeleri çok konuşulan Sedat Peker’in sosyal medya hesabı olan Twitter üzerinden yaptığı son paylaşım dizisindeki bir başka yönden de dikkatlerden kaçmıyor ve herkes büyük ilgiyle takip ediyordu. 

Sedat Peker Esrarengiz Konuştu

Konuşmasında ki Detaylar Neler?

Sedat Peker, FETÖ’cü Cevheri Güven’in kendine yönelik olarak yaptığı iddialarına cevap verdiği söz konusu olan paylaşım dizisinde, AKP ile FETÖ’nün Ankara Milletvekili Mücahit Arslan üstünden müzakere durumunda olduğunu ifade etmişti.
Öte yandan Sedat Peker, AKP’li Milletvekili Metin Külünk ile bir telefon görüşmesi yaptığını dile getirmiş ve yapılan o görüşmede Metin Külünk’ün Pelikancıları resmen kutsar derecede savunduğunu dile getirmişti. 

Konuşmasında ki Detaylar Neler?

Neler İma İtti?

Fakat Sedat Peker’in sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımların da çarpıcı olanları sadece bunlardan ibaret değil ve devamı da yer alıyordu. Sedat Peker söz konusu olan bu iki büyük iddiayı ifade ettiği paylaşımlarının son kısmında kendi ile alakalı bir bilgiyi de açıklığa kavuşturdu ve sert mesajlarda yer vererek açıklamalar yaptı.
Sedat Peker “ Ben bunların yeniden ifade ediyorum , ben kendi intikamımı bırakmadan almayı hedefliyorum, seyredeceğim yolu 2023 tarihinde gerçekleştirecek olan seçimlere kadar planlamasını yaptım. Ben ne kimsenin gazına gelirim ne de kimsenin dolduruşuna gelirim. Fakat en başından beri ne söz verdiysem bütün hepsini gerçekleştireceğim ve bütün hepsini rezil edeceğim. Bende söz namustur” ifadelerine yer verdi.

Neler İma İtti?

Etiketler

Gündem   sedat   peker   veda