Ünlü Sunucu Burcu Esmersoy Tatil Sezonunu Kapadı

Ünlü Sunucu Burcu Esmersoy Tatil Sezonunu Kapadı

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy tatilini noktaladı. 44 yaşındaki ünlü sunucu paylaşmış olduğu son fotoğraf ile sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy tatilini noktaladı. 44 yaşındaki ünlü sunucu paylaşmış olduğu son fotoğraf ile sosyal medyada gündem oldu.
Pandemi sebebiyle meydana gelen kısıtlamaların bitmesi sonucunda ünlü isimler de soluğu tatil yörelerinde aldı. Yaz mevsiminin sona ermesi sonrasında ise pek çok ünlü isim işleri sebebiyle İstanbul’a dönmek zorunda kalırken, kimi ise pandemi sebebinden dolayı geç açılan yaz sezonunu uzatma kararı aldı. Denize erken veda eden isimler arasında yer alan Burcu Esmersoy’ da İstanbul’a dönerek işinin başına geçmek zorunda kaldı.
Ünlü Sunucu Burcu Esmersoy İnstagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bikinili fotoğraflarına ‘yaz sonu raporu’ açıklamasını düşerek, İnstagram’da gündem olmayı başardı. 44 yaşındaki ünlü sunucunun mükemmel ve kusursuz fiziği pek çok kişi tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Sabahları rutin olarak beşte uyanıyorum

Burcu Esmersoy, “Ben çalıştıkça daha fazla ışıldıyorum. İşleyen demir ışıldar hesabı gibi... Sağlıklı bir hayat geçiriyorum. Normalde akşamları 9 olmadan uykum geliyor, telefonuma bir uygulama indirdim ve telefonum saat tam 8’de kendi kendine kapanıyor. Sabah ise saat 5 de rutin olarak uyanıyorum, düzenli bir şekilde sporumu yapıyorum ve sağlıklı bir şekilde beslenme programı da uygulamayı ihmal etmiyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu.
Bazı sanatçılar Akdeniz ve Ege koylarında tatil yapmayı tercih ederken bazıları ise bu şanslarını yurt dışında kullanma kararı aldı. İşte bu yıl plajları neredeyse podyum alanına çeviren ünlüler...
Güzel oyuncu Bensu Soral, Ege koylarında yaptığı tatil keyfini İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile herkese gösterdi. Güzel oyuncunun paylaştığı fotoğraflar büyük yankı uyandırdı.
Son dönemde ünü oldukça artan isimlerden birisi olan Melis Sezen’ de Bodrum’da geçirdiği tatil sezonunu geçtiğimiz günlerde noktaladı. İnstagram hesabından paylaştığı bikinili fotoğrafı ile tatilini noktaladığını belli eden ünlü oyuncu fotoğrafın altına “kapanış” notunu düştü. Güzel oyuncu Melis Sezen’in geçtiğimiz hafta içerisinde konakladığı otelin önünde vermiş olduğu poz ise sosyal medyada bomba etkisi yaratmıştı.

Sabahları rutin olarak beşte uyanıyorum

Etiketler

Magazin   Burcu   Esmersoy