Yapılan Kavganın Faturasını Demet Özdemir, Oğuzhan Koç'a Ağır Ödetti! Koçlar Gibi Sevgilisinin Yanına Gitti!

Yapılan Kavganın Faturasını Demet Özdemir, Oğuzhan Koç'a Ağır Ödetti! Koçlar Gibi Sevgilisinin Yanına Gitti!

Bir süredir sevgili olan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çiftine herkes gıpta ile bakarken nazara geldiler. Demet Özdemir yeni projesi için Kapadokya'da bulunurken, sevgili ile kavga eden Oğuzhan Koç, gönül almak için Özdemir'in yanına gitti.

Aşk Taktikleri Çekimleri Devam Ediyor

Yeni film çekimleri için Kapadokya'ya giden Demet Özdemir Aşk Taktikleri filmi için hazırlık yapıyor. Daha önceleri ise Doğduğun Ev Kaderindir dizinde rol almıştı. Yıldızı parlak oyuncu sadece ülkemizde değil, tüm dünyada tanınmaya başladı. Demet Özdemir'in yeni filminde partneri Akıncı dizisinin sevilecek oyuncusu Şükrü Özyıldız olacak. Ünlü isimlerin yer aldığı dizide çekimler son hız devam ediyor. Demet Özdemir sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile film setinde hakkında yaşanan tatlı anları  takipçileri ile paylaşıyor. Devam eden çekimler şuan için için Kapadokya'da yapılıyor. Özgür Ozan ve Atakan Çelik gibi isimlerin yer aldığı dizi, yakın zamanda dijital platform olan Netflix'te yayınlanacak.
Aşk Taktikleri Çekimleri Devam Ediyor

Demet Özdemir Bedelini Ağır Ödetti

Son dönemler isimlerinden çok fazla bahsedilen Demet Özdemir, Oğuzhan Koç çifti büyük aşk yaşıyor. Fakat sevilen çiftin yaşadıkları herkesi şoka uğrattı. Görenler ne oluyor dedi. Çekimler için Kapadokya'ya giden Demet Özdemir sosyal medya adresi olan Instagram' da takipçileri ile samimi anlarını paylaştı. İşi için orada bulunan Özdemir'in yanına Oğuzhan Koç'ta yer aldı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un büyük kavga ettiği ve Oğuzhan'ın son hızla Demet Özdemir'in yanına koşarak, gönül almaya gittiği düşünüldü. Kapadokya'da balonlara karşı poz veren Koç, sevgilisini yalnız bırakmayarak mutlu anlarında yanında oldu. Bazı takipçiler Oğuzhan Koç'un sevgilisini kıskanıp yanına gittiğinde düşünenler oldu.  Demet Özdemir Bedelini Ağır Ödetti

Evlilik Konusunda Açıklama

Evlilik soruları sorulan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir “Her şey çok yolunda. Keyfimiz yerinde, kısmet” diyerek konu hakkında fazla yorumlarda bulunmadı. Ünlü çiftin yakın zamanda evlenecekleri haberleri duyulsa da, çift bu durumun doğru olmadığını savundu. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında oyunculuk yapan Oğuzhan Koç daha sonra şarkıcılık dünyasına adım atarak başarılı parçalar seslendirdi. En son yayınladığı klibi Oğuzhan Koç, Arem Özgüç, Arman Aydın'ın ile seslendirdi. Çok sevilen parça binlerce kez izlenerek rekor seviyelere yaklaştı.

Evlilik Konusunda Açıklama

Etiketler

Magazin   Manşet