Çukur Dizisi İsim Değiştirdi! Üç Kuruş Dizisi Olarak Geri Dönüyor! Yamaç Karakteri Yaşlanıyor mu?

Çukur Dizisi İsim Değiştirdi! Üç Kuruş Dizisi Olarak Geri Dönüyor! Yamaç Karakteri Yaşlanıyor mu?

Üç Kuruş dizisi konusu ve oyuncuları oldukça merak konusu olmaya başladı. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur’un final bölümünde yapımcılar dizi ile alakalı ipuçları vermişti. Peki, Üç Kuruş dizisi konusunda neler olacak? Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Bu dizi kadrosunda kimler yer alacak?

Üç Kuruş dizisi konusu ve oyuncuları oldukça merak konusu olmaya başladı. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur’un final bölümünde yapımcılar dizi ile alakalı ipuçları vermişti. Peki, Üç Kuruş dizisi konusunda neler olacak? Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Bu dizi kadrosunda kimler yer alacak?Üç Kuruş dizisinin konusu çok yoğun bir şekilde araştırılmaya devam ediyor. Ekranların sevilerek izlenen ve 4 sezon süren dizisi Çukur'un final bölümü yayınlandığında Üç Kuruş dizisinin sinyali verilmiş oldu. Ay Yapım imzası taşıyacak olan dizinin senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak kaleme alacağı belli oldu. Peki, Üç Kuruş dizisinin konusunda ne işlenecek Üç Kuruş ne zaman başlayacak dizide oynayacak oyuncular kimler.

Üç Kuruş Dizisinin Konusu

Üç Kuruş dizisi, seri katil İrfan'ın işlemiş olduğu cinayet sahneleri ile başlıyor. İrfan kurbanını katlettikten sonra üzerine üç kuruş para atıyor. Dizi adını bu şekilde almış oluyor. Daha sonra polis teşkilatının renkli bir operasyon ile bir hanın altında kumarhane işletmiş olan Kartal'ı yakaladı sahneyi izlemiş olacağız. Kartal ile ailesinin yaşadığı mahallenin hikâyesi de dizide geniş yer alacak. Kartal ile İrfan'ın bağlantısı ise dizide ana merkez olarak belirlenecek.


Dizi Kadrosu

TV 100 Birsen Altıntaş'ın haberine göre Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Sinem Ünsal, Leyla Tanlar gibi ünlü isimlerin yer alması söyleniyor. Üç Kuruş dizisinin henüz ne zaman başlayacak konusunda bir açıklama yapılmadı.

Üç kuruş dizisinin Eylül ayında hayranlarının karşısına çıkması bekleniyor. Dizinin konusu oldukça sıra dışı. Üç Kuruş ekrana geleceği gün sabırsızlıkla bekleniyor. Dizinin kadrosu da yer alacağı belirtilen oyuncular ise oldukça başarılı olan isimler.

Etiketler

Magazin   Manşet   çukur   üç kuruş   yamaç  
Bayazıt Şener

Her konuda makale yazmayı seviyorum