Güzel Oyuncu Biran Damla Yılmaz “Bazı şeyler bana kalsın” Şeklinde Açıklama Yaptı

Güzel Oyuncu Biran Damla Yılmaz “Bazı şeyler bana kalsın” Şeklinde Açıklama Yaptı

Güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz bir süre boyunca aşk yaşadığı Deniz Can Çelik ile beraber ayrıldığı yönünde ortaya atılan iddialar hakkında bazı açıklamalar yaptı,

Güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz bir süre boyunca aşk yaşadığı Deniz Can Çelik ile beraber ayrıldığı yönünde ortaya atılan iddialar hakkında bazı açıklamalar yaptı, “Çok mutluyuz her şey yolunda, ilişkimiz ilerliyor” şeklinde ortaya atılan bu iddiaları yalanlayan Biran Damla Yılmaz, “Kameralar karşısında iş yapıyorum bazı açıklamalarda bana kalsın” şeklinde konuştu.
Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekan çıkışında kameralara yansıdı. Arkadaşlarıyla bir restoranda sohbet eden ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz mekan çıkışı ise muhabirlerin sormuş olduğu sorulara bazı cevaplar verdi. Kısa süre içerisinde saçlarının rengini değiştiren 24 yaşındaki ünlü oyuncunun yeni imajını ise gözünün çok fazla alışamadığı için sürekli şapka taktığı dikkatlerden kaçmadı. Güzel oyuncu, “Yeni tarzım herkes tarafından çok hoş karşılandı, çok güzel geri dönüşler alıyorum” şeklinde konuştu.

“Herkesi güldürmeye geliyorum”

Yeni sezonda FOX TV’de ekranlara gelen Yasak Elma adlı dizide oyuncu kadrosuna dahil olan ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, “Geçen sezon herkesi çok ağlattım. Bu sezonda bazı entrikalarla seyircinin yüzünü güldüreceğim. Dram oynamanın yeri bende çok başka fakat entrikalı olayları da sevmiyor değilim” şeklinde konuştu.
“Çok mutluyuz her şey yolunda”
Diğer yandan bir süre boyunca ünlü oyuncu Deniz Can Çelik ile aşk yaşayan güzel oyuncu, ortaya atılan ayrılık haberlerine de bazı açıklamalar yaparak açıklık getirdi. Güzel oyuncu konu ile alakalı olarak, “Özel hayatım lütfen bende saklı kalsın, biz gerçekten çok mutluyuz her şey yolunda gidiyor. Ben kameraların önünde çalışıyorum bu yüzden de bazı şeyleri kendime saklıyorum ve kendi özel hayatımın tadını çıkarıyorum” ifadelerine yer vererek ortaya atılmış olan ayrılık iddialarını da tamamen yalanladı.
Güzel oyuncu bir dönem boyunca ise kendisi gibi oyuncu olan İlker Kaleli ile bir ilişkiyi yaşamıştı fakat ikilinin ilişkileri çok fazla uzun sürmemişti. Güzel oyuncu İlker Kaleli ile ortaya atılan ayrılık haberi ile alakalı olarak, “Biz aynı düşüncede olamadık ne yazık ki fakat sağlık olsun” şeklinde açıklama yapmıştı. 

“Herkesi güldürmeye geliyorum”

Etiketler

Magazin   Biran   Damla   Yılmaz