Oyuncu Bensu Soral İle Hakan Baş Çifti Tekrardan Barıştı

Oyuncu Bensu Soral İle Hakan Baş Çifti Tekrardan Barıştı

Geçtiğimiz süreç içerisinde, “Evliliğimiz ile alakalı çok hassas bir dönem içerisindeyiz. İkimizinde iyi bir zamana ve yalnız kalmaya ihtiyacımız var” şeklinde açıklama yapan Bensu Soral ile Hakan Baş bir önceki akşam arkadaşlarının düğün davetine katılım gösterdi.

Geçtiğimiz süreç içerisinde, “Evliliğimiz ile alakalı çok hassas bir dönem içerisindeyiz. İkimizinde iyi bir zamana ve yalnız kalmaya ihtiyacımız var” şeklinde açıklama yapan Bensu Soral ile Hakan Baş bir önceki akşam arkadaşlarının düğün davetine katılım gösterdi. Çift uzun bir süre sonra ilk kez yan yana kameralara yansıdı.
Güzel oyuncu Bensu Soral ile Hakan Baş, 3 sene önce şatafatlı bir düğün ile dünya evine girmişlerdi fakat ünlü çift son süreç içerisinde çok sık bir şekilde ayrılık iddiaları ile gündeme gelmeye başlamıştı.
Aralarındaki problemleri çözdüler
Geçtiğimiz hafta içerisinde, “Evliliğimiz ile alakalı çok hassas bir dönemdeyiz. İkimizinde zamana ve yalnız kalma ihtiyacı var” şeklinde açıklama yapan çiftin arasındaki problemler çözüldü. Güzel oyuncu Bensu Soral ve Hakan Baş geçtiğimiz akşam arkadaşlarının vermiş olduğu düğün davetine katılım gösterdi. Gece boyunca çok iyi bir şekilde eğlenen çift uzun bir süre sonra ise ilk kez beraber kameralara yansıdı.

Neler oldu?

Atılan iddialara göre baba olmak isteyen Hakan Baş, bu dileğini uzun bir zamandır Bensu Soral ile paylaşıyordu fakat kariyerine daha fazla önem veren 30 yaşındaki ünlü oyuncu Bensu Soral, “Bu fikir için henüz çok erken, benim daha önümde pek çok hedefim var şu anda eğer anne olursam kariyerim arka planda kalacaktır” cevabını veriyordu.
Ayrı evlere çıktılar
Bu problemlerin önüne geçemeyen ünlü çiftin evlerini ise ayırdı iddiaları ortaya atıldı. Sonrasında ise güzel oyuncu Bensu Soral’ın uzun bir zaman eşi ile beraber görüntü vermemesi ve ünlü oyuncunun yakın arkadaşları ile birlikte tatil yapması ortaya atılan bu iddiaları daha da fazla alevlendirdi.
Emirgan’daki bir mekanda eğlenceli dakikalar
Hakan Baş’ın ayrıca bir önceki akşam Emirgan’da bir eğlence mekanında sosyal medya fenomeni olan Mina Ceran ile beraber kameralara yansıması Bensu Soral ile aralarındaki problemleri atlatamadı iddialarına bir kez daha gözler önüne serdi.

Neler oldu?

Etiketler

Magazin   Bensu Soral   Hakan Baş