Ünlü Çift Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Köy Hayatı Görenleri İmrendirdi

Ünlü Çift Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Köy Hayatı Görenleri İmrendirdi

2016 senesinde dünya evine giren ünlü oyuncu Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz sene bebeklerini kucaklarına almışlardı.

2016 senesinde dünya evine giren ünlü oyuncu Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz sene bebeklerini kucaklarına almışlardı. Şu günlerde ise kızları Lilin’i büyütme heyecanı içerisinde olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, Ege koylarında doğa ile organik hayat sürüyor.

Huzurlu bir evlilik sürdüren ünlü oyuncu Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları dünyaya gelmesi sonrasında çift İstanbul’dan ayrılıp hayatlarının büyük bir kısmını Marmaris’te geçirme kararı almıştı. Bir süre boyunca ailesi ile beraber doğa ile organik hayat süren Sinem Kobal, keyifli anlarına ise İnstagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmaya de ihmal etmiyor.

Kenan İmirzalıoğlu üzüm bağında


Ünlü oyuncu Sinem Kobal’ın kadrajında ise son olarak eşi Kenan İmirzalıoğlu vardı. Eşini üzüm bağında kendi çekmiş olduğu bir fotoğrafını paylaşan Sinem Kobal kalp emojisi koyarak aşkını bir kez daha ilan etti. Güzel Oyuncu Sinem Kobal daha sonra evinin manzarasını İnstagram hesabından paylaşarak takipçilerinden yoğun ilgi görmeyi sürdürdü.
Cunda Adası’nda görkemli bir düğünle dünya evine girmişlerdi
Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal 2016 senesinde evlilik kararı alarak Cunda Adası’nda nikah masasına oturmuştu. Çift kızları Lalin’i ise geçtiğimiz sene ekim ayı içerisinde kucaklarına alma keyfini yaşadı.
İşte İstanbul’un yoğun hayatından kendisini doğa hayatına atan diğer ünlüler...
Zara
Usta şarkıcı Zara, şehir hayatından bunalıp soluğu doğada alan isimler içerisinde yer almakta. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı İzmir’deki yer alan çiftlik evinin bahçesinde sebze ve meyve yetiştirmekten çok fazla keyif alıyor. Organik hayata el atan sanatçı, konuyla alakalı olarak, “bahçe ile alakadar olmak beni psikolojik anlamda gerçekten çok fazla dinlendiriyor. Bu sayede ise hem motive oluyorum hem de organik bir şekilde besleme fırsatını buluyoruz” şeklinde konuştu.
Pınar Altuğ – Yağmur Atacan
Ünlü çift Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ ise İstanbul’dan kaçan bir diğer ünlüler arasında yerini alıyor. Onlarda Ege koylarında doğal hayatın tadını çıkartarak geçiriyor

Kenan İmirzalıoğlu üzüm bağında